МІКРОГРАНТОВА ПРОГРАМА МГО «НЕЗАЛЕЖНА АСОЦІАЦІЯ МОЛОДІ» «Незалежні органи студентського самоврядування України»

З метою активізації потенціалу студентства та сприяння належному становленню студентського врядування, молодіжна громадська організація «НЕЗАЛЕЖНА АСОЦІАЦІЯ МОЛОДІ» оголошує про заснування мікрогрантової програмиспрямовану на консолідацію студентської молоді задля вирішення нагальних проблем, підтримку молодіжних ініціатив та створенню умов для самореалізації студентства.

Учасники програми: Студентська рада Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди та її структурні підрозділи (студентські ради факультетів (інститутів), гуртожитків, старостати академічних груп поверхів та кімнат гуртожитку), ініціативні групи студентів університету.

Стартовий бюджет програми 10 000 грн.

Старт програми 1 вересня 2015 р. червень 2016 р.

У межах конкурсу планується підтримувати як мінімум один проект у календарний місяць (вересень-грудень 2015 р., лютий-червень 2016 р.) сума одного мікрогранту не може перевищувати 1000 (однієї тисячі гривень), але можуть бути виключення.

Протягом вересня-грудня та лютого-червня правлінням організації буде виділятися мінімум 1000 грн. на місяць для фінансування проекту.

Профінансовано буде той проект який окрім своєї актуальності та значимості, матиме ще 30% залучених власних коштів заявником.

Уразі надходження додаткових коштів від благодійників бюджет програми може бути збільшено.

Проектні заявки приймаються до 5 числа кожного місяця. Відповідь про результат розгляду заявки будуть надіслані заявникам до 10 числа кожного місяця. Старт фінансування з 13 числа кожного місяця. 

Мікрогранти мають бути спрямовані на:

  • створення сприятливих умов для соціального становлення та розвитку студентства;
  • формування високого рівня позитивного світогляду студентства на основі розвинутого почуття патріотизму, національної самосвідомості, духовно-моральних, культурних, загальнолюдських цінностей;
  • залучення студентства до повноцінного громадського життя та створення умов для їх самореалізації;
  • забезпечення якісно нового рівня інформованості та обізнаності студентства з життєво-значущих питань;
  • сприянню працевлаштуванню студентів під час навчання;
  • інституційному становленню ОСС університету;
  • та інших заходів, які відповідають меті Програми.

 

ТРИМАЙТЕ ЗВ'ЯЗОК

Наша команда завжди буде рада вітати Вас!
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: